Klimatyzacja

W nowoczesnym budownictwie klimatyzacja jest nieodzownym kompanem systemu ogrzewania budynku. Klimatyzacja to nie tylko "komfort " tylko dla najbogatszych, ale dzięki coraz to niższym cenom klimatyzatorów staje się dobrem osiąggalnym dla każdego. Gdy w pomieszczeniu w którym pracujermy temperatura wzrasta nawet do 30 stopni w ciągu dnia to znak, że czas pomyślec o klimatyzacji. Klimatyzator szybko i skutecznie schłodzi pomieszczenie do nastawiowej temperatury, a system wbudowanych filtrów w urządzeniu sprawi że powietrze będzie czyste i przyjemne.
Dodatkowym atutem klimatyzacji jest jej funkcja "pompy ciepła" dzięki czemu możemy się rownież ogrzewać przy pomocy klimatyzatora nawet gdy na dworze jest poniżej zera.

Nasza firma oferuje państwu dostawę i montaż klimatyzatorów renomowanych marek. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedniej mocy urządzenie oraz zamontują w wybranej lokalizacji.

Zobacz jak wygląda montaż klimatyzatora ściennego w Naszym wykonaniu.
Montaż u klienta w 2019 roku.:

Zapewniamy bezpłatny dobór i wycenę instalacji klimatyzacji.
Posiadamy aktualne uprawnienia UDT i F-Gazowe.
Jako AUTORYZOWANI INSTALATORZY firmy LG i GREE zapewniamy montaż i serwis gwarancyjny z najwyższą jakością.

Klimatyzatory LG

Urządzenia LG cechują się wysoką jakością wykonania oraz ciekawą stylistyką. W ofercie znajdą Państwo urządzenia pojedyńcze typu split jak również uklady multi i VRF.
Gwarancja LG - 3 lata. Więcej...


Klimatyzatory GREE

GREE oferuje klimatyzatory które wyposażaone są w jonizator powietrza oraz moduł WiFi. Niezawodna konstrukcja urządzeń i niska cena w stosunku do konkurencji sprawia że urządzenia te są najchętniej kupowane prze klientów.
Gwarancja GREE - 5 lat. Więcej...


SZYBKI i CZYSTY MONTAŻ
KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI
WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Telefon


+48 511 185 929

Adres


MIK-TECH Konrad Wiśniewski Marcin Woźniak spółka cywilna
ul. Bratumiły 8/7
61-608 Poznań
NIP: 972-126-02-27